Week-end-ul 24-25 noiembrie este unul plin de evenimente în județul Alba. Fotbal, baschet, volei sau powerlifting sunt categoriile care vor fura privirile devoratorilor de sport din județul Alba.

Vezi mai jos programul complet:

Sâmbătă:

10:00 CSS Blaj – Industria Galda de Jos – fotbal, Juniori C

10:00 CSO Cugir – Unirea Alba Iulia – fotbal, Juniori C

11:00 Europa Alba Iulia – CS Ocna Mureș – fotbal, Juniori C

11:00 Unirea Juniors – Perla Jidvei – fotbal, Juniori C

11:00 Mureșul Vințu de Jos – Performanța Alba Iulia – fotbal, Juniori C

11:00 Viitorul Sântimbru – LPS Sebeș – fotbal, Juniori C

11:00 Sportul Sebeș – Viitorul Abrud – fotbal, Juniori D

11:30 Olimpia Aiud – Rapid CFR Teiuș – fotbal, Liga a IV-a

11:30 CSS Blaj – Viitorul Alba Iulia – fotbal, Juniori D

11:30 CSO Cugir – Unirea Alba Iulia – fotbal, Juniori D

13:45 CS Volei Alba Blaj – Unic Piatra Neamț – volei, Divizia A

14:30 Sportul Sebeș – Arena Alba Iulia – fotbal, Liga a IV-a

14:30 CS Ocna Mureș – Metalul Aiud – fotbal, Liga a IV-a

14:30 CSO Cugir – Viitorul Sântimbru – fotbal, Liga a IV-a

18:00 CS Universitatea Alba Iulia – ACS Sepsi Sfântu Gheorghe – baschet, Divizia A

18:00 Campionatul Național de Powerlifting la Alba Mall

Duminică:

9:30 Kinder Alba Iulia – Rival Alba Iulia – fotbal, Juniori E

10:30 Unirea Alba Iulia – Mureșul Vințu de Jos – fotbal, Juniori E

11:00 Navobi Alba Iulia – Motorul Oradea – fotbal feminin, Liga I

11:00 Fotbal, trei partide – Liga a V-a

11:30 Performanța Alba Iulia – Arieșul Apuseni Baia de Arieș – fotbal, Liga a IV-a

11:30 CSO Cugir – Europa Alba Iulia – fotbal, Juniori E

12:00 Unirea Alba Iulia – FCM Târgu Mureș – fotbal, Juniori A

12:00 LPS Sebeș – CS FC Ardealul Cluj – fotbal, Juniori A

12:30 Unirea Juniors – Viitorul Aiud – fotbal, Juniori E

13:30 Navobi Alba Iulia – Viitorul Abrud – fotbal, Juniori E

14:00 Unirea Alba Iulia – FCM Târgu Mureș – fotbal, Juniori B

14:00 LPS Sebeș – CS FC Ardealul Cluj – fotbal, Juniori B

14:30 Inter Ciugud – FC Cugir – fotbal, Liga a IV-a

14:30 Dalia Sport Daia Română – Cuprirom Abrud – fotbal, Liga a IV-a

14:30 Fotbal, 10 partide, Liga a V-a

18:00 Campionatul Naţional de Powerlifting la Alba Mall.

 
 
 

Publicitate

Publicitate