DSC02746Triunghiularul disputat în această dimineaţă la Coşlariu, s-au jucat reprize de câte 45 de minute şi au arbitrat Dacian Popa, Andrei Avram şi Eugen Rus, s-a terminat cu victoria gazdelor, la golaveraj. Formaţii, rezultate:

VIITORUL SÂNTIMBRU – ŞURIANU SEBEŞ 1-1. Pereat din 11 metri respectiv M. Lupşan.

ŞURIANU SEBEŞ – GAZ METAN VALEA LUNGĂ 1-0. Rahovean. Em. Dragomir (Şurianu) a ratat un penalty.

VIITORUL SÂNTIMBRU – GAZ METAN VALEA LUNGĂ 5-1. Pereat, Drăghici, Dumbra, Goţa, Prundar respectiv S. Morariu.

Viitorul Sântimbru (antrenor Ovidiu Ceclan): Ov. Barna – Cr. Creţa, Ov. Crişan, Dâscă, C. Hălălae, Drăghici, Pereat, E. Hălălae, Dumbra, Prundar, Vl. Rancea (Goţa, D. Hulea, Steau, D. Creţa).

Şurianu Sebeş (antrenor Doru Oancea): I. Szekely – Suciu, Muntean, Vârlan, Mirca, Pârvu, Ludwig, Em. Dragomir, Pascu, M. Lupşan, Diaconu (R. Trif, Găldean, Rahovean).

Gaz Metan Valea Lungă (antrenor Radu Bulugea): Trif – Gânţa, M. Mija, Marcu, Popa, Ad. Mija, Vasiu, Iorga, Mărginean, Puşcă, Bucerzan, S. Moraiu, Moldovan, Budiu, Şerban, Velicea, Isăilă. (D.U.)