AJF NOULiga a V-a continuă în acest week-end cu etapa a IV-a. Pe ,,Cetate’’ se va desfășura meciul dintre Navobi Alba Iulia și Progresul Fărău (Cetate II).

Seria I Duminică, 27 septembrie ora 11:00 AS Pănade – Crăciunelul de Jos (Pănade). A: Damian Radu, A1: Moldovan Florin, A2: Costea Adrian, Obs: Petca Gheorghe.

ora 11:00 Viitorul Sântimbru II – Dacia Mihalț (Galtiu). A: Lazea Radu, A1: Sas Andrei, A2: Barb Ionuț, Obs: Neagu Lucian.

ora 17:00 Partizanii Sînmiclăuș – Voința Beldiu (Sînmiclăuș). A: Nicola Andrei 1, A1: Stan Mihai, A2: Moldovan Florina, Obs: Baidoc Horațiu.

ora 17:00 Spicul Bucerdea – AS Nicolae Linca Cergău (Bucerdea). A: Roșu Ioan, A1: Bota Adrian, A2: Muntean Raul, Obs: Paul Ioan.

ora 17:00 Avântul Sîncel – Gaz Metan Valea Lungă (Sîncel). A: Damian Adrian, A1: Nemeș Gavrilă, A2: Fleșer Marian, Obs: Mărginean Ioan.

ora 17:00 Viitorul Biia – AS Tineretul Șona (Biia). A: Aron Corneliu, A1: Doncuț Radu, A2: Uleșan Robert, Obs: Ilie Ion (Alba Iulia).

Seria a II-a Sâmbătă, 27 septembrie, ora 17:00 AS Voința Stremț – Viitorul Vamea Seacă (Stremț). A: Szabo Robert, A1: Costin Radu, A2: Orga Mădălin, Obs:Ocnean Traian.

ora 17:00 Navobi Alba Iulia – Progresul Fărău (Cetate II – Alba Iulia). A: Deneș Alexandru, A1: Șerdean Florin, A2: Petropulos Denisa, Obs: Boca Tiberiu.

Duminică, 28 septembrie ora 17:00 ACS Băgău – Șoimii Ciumbrud (Băgău). A: Tătar Antoniu, A1: Maranda Ionuț, A2: Boldea Ionuț, Obs: Andreica Petru.

ora 17:00 Viitorul Unirea – AS Războieni Cetate (Unirea). A: Potora Florin, A1: Tătar Horea, A2: Barb Ionuț, Obs: Cisteian Iosif.

ora 17:00 Național Rădești – AFC Unirea Alba Iulia (Rădești). A: Lazea Radu, A1: Sârbu Aurelian, A2: Sârbu Andrei, Obs: Ilie Ioan (Aiud).

ora 17:00 FC Lopadea Nouă – Fortuna Lunca Mureșului (Lopadea Nouă). A: Maier Lucian, A1: Căpîlnean Adrian, A2: Bordean Florin, Obs: Damian Augustin.

ora 17:00 Sportul Livezile – Mureșul Gâmbaș (Aiudelu – Aiud). A: Nicola Andrei 2, A1: Mărginean Adrian II, A2: Greța Claudiu, Obs: Danciu Dorin.

Seria a III-a Duminică, 28 septembrie ora 11:00 ACS Viitorul Spicul 2014 Daia Română – Mureșul Vințu de Jos II (Daia Română – teren vechi). A: Mureșan Sebastian, A1: Petra Alexandru, A2: Petrescu Daniel. Obs: Hanca Florin.

ora 14:00 Viitorul Răhău – Activ Sport Ciugud (Răhău). A: Orlea Răzvan, A1: Chirilă Beniamin, A2: Stegaru Cristian, Obs: Costea Dan.

ora 17:00 Mureșul Săliștea – Andreas Alba Iulia (Tărtăria). A: Popa Daniel, A1: Budea Andrei, A2: Mihalcea Remus, Obs: Domșa Emil.

ora 17:00 Del Dodo Alba Iulia – Euro Șpring II (Coșlariu). A: Costin Vasile, A1: Gligor Sergiu, A2: Sîrbu Daniela, Obs: Brumaru Florian.

ora 17:00 Decebal Cricău – Limbenii Limba (Cricău). A: Balea Horațiu, A1: Nistor Daniel, A2: Bufnea Iancu, Obs: Moldovan Ioan.

ora 17:00 Hidromecanica Șugag – Independența Cut (Șugag). A: Vodă Alexandru, A1: Jurjiu Mădălin, A2: Popa Bianca, Obs: Bocai Ovidiu. (ajfalba.ro)

 
 
 

Publicitate

Publicitate