LPF 2010 - POLI IASI - UNIREA URZICENIEtapa cu numărul cinci din cadrul Ligii a V-a va debuta în acest week-end. Arbitri delegați să supravegheze aceste dueluri între echipe sunt:

Seria I:

Duminică, 5 octombrie 2014

ora 11:00 Voința Beldiu – Spicul Bucerdea (Beldiu)

A: Nicola Andrei 1, A1: Șerdean Florin, A2: Stegaru Cristian, Obs: Costea Dan

ora 13:30 AS Nicolae Linca Cergău – AS Viitorul Sântimbru II (Cergău)

A: Deneș Alexandru, A1: Nemes Gavrila, A2: Popa Claudiu, Obs: Andreica Petre

ora 16:00 Avântul Sâncel – Viitorul Biia (Sâncel)

A: Damian Radu, A1: Mărginean Marius, A2:Aldea Dan, Obs: Cisteian Iosif

ora 16:00 Gaz Metan Valea Lungă – AS Pănade (Valea Lungă)

A: Orlea Răzvan, A1: Barb Ioan, A2: Boldea Ionuț, Obs: Borșoș Ștefan

ora 16:00 Dacia Mihalț – AS Tineretul Șona (Mihalț)

A: Nicola Andrei 1, A1: Muntean Raul, A2: Hațegan Adelina, Obs: Brumaru Florian

ora 16:00 Crăciunelu de Jos – Partizanii Sînmiclăuș (Crăciunelu de Jos)

A: Tătar Antoniu, A1: Jurjiu Madalin, A2: Fleșer Marian, Obs: Petca Gheorghe

Seria a II-a

Sâmbătă, 4 octombrie 2014

ora 16:00 AFC Unirea 1924 Alba Iulia – Sportul Livezile (Cetate I – Alba Iulia)

A: Aron Corneliu, A1: Uleșan Robert, A2: Gligor Sergiu, Obs: Lazăr Aurel

Duminică, 5 octombrie 2014

ora 11:00 Progresul Fărău – FC Lopadea Nouă (Fărău)

A: Szabo Robert, A1: Orga Mădălin, A2: Koncz Istvan, Obs: Mărginean Ioan

ora 15:00 Fortuna Lunca Mureșului – Viitorul Vama Seacă (Lunca Mureșului)

A: Ailoaie Andreea, A1: Mărginean Adrian II, A2: Copândean Andrei, Obs: Chirilă Cosmin

ora 16:00 Mureșul Gâmbaș – ACS Băgău (Gâmbaș)

A: Popa Dacian, A1: Avram Andrei, A2: Rus Eugen, Obs: Bran Petru

ora 16:00 Viitorul Unirea – Voința Stremț (Unirea)

A: Domșa Mihai, A1: Costin Radu, A2: Bordean Florin, Obs: Neagu Marcel

ora 16:00 Șoimii Ciumbrud – Navobi Alba Iulia (Ciumbrud)

A: Nicola Andrei II, A1: Gligor Sergiu, A2: Câmpean Adrian, Obs: Ilie Ioan (Aiud)

ora 16:00 AS Războieni Cetate – AS Național Rădești (Războieni)

A:  Aron Corneliu, A1: Bota Adrian, A2: Chirilă Beniamin, Obs: Ocnean Traian

Seria a III-a

Sâmbătă, 4 octombrie 2014

ora 16:00 Euro Șpring II – Viitorul Răhău (Șpring)

A: Cerghedean Gabriel, A1: Popa Bianca, A2: Crișan Paula, Obs: Baidoc Horațiu

Duminică, 5 octombrie 2014

ora 11:00 Andreas Alba Iulia – Del Dodo Alba Iulia (Drâmbar)

A: Vodă Alexandru, A1: Mureșan Sebastian, A2: Budea Andrei, Obs: Vezan Ilie

ora 11:30 Activ Sport Ciugud – Independența Cut (Ciugud)

A: Costin Vasile, A1: Mureșan Darius, A2: Chirilă Beniamin, Obs: Ilie Ion (Alba Iulia)

ora 14:00 Limbenii Limba – ACS Viitorul Spicul 2014 Daia Română (Limba)

A: Marcu Nicușor, A1: Costea Cătălin, A2: Vârvorea Andrei, Obs: Mărginean Marius

ora 16:00 Decebal Cricău – Hidromecanica Șugag (Cricău)

A: Nemeș Cătălin, A1: Petra Alexandru, A2: Petrescu Daniel, Obs: Domșa Emil

ora 16:00 Mureșul Vințu de Jos II – Mureșul Săliștea (Vințu de Jos)

A: Man Cristian, A1: Nistor Daniel, A2: Câmpean Alin, Obs: Moldovan Ioan

 
 
 

Publicitate

Publicitate