DSC04191Cu toate că au condus la pauză cu 1-0, gol Andi Oancea, elevii lui Bebe Brumaru au pierdut meciul cu CSŞ Braşovia cu 1-4 după o repriză secundă în care nu le-a mai ieşit nimic!

De remarcat şi faptul că primul mitan a fost unul în care uniriştii au mai avut şi două bare dar…asta-i fotbalul! Dacă nu marchezi atunci când trebuie, nu este nicio problemă…marchează adversarii!

În jocul juniorilor B, tripla lui Denis Dup-are 33 de goluri la activ, şi reuşita semnată de S. Iacşa au asigurat un nou succes pentru Vasi Ursu şi compania. ATENŢIE, sâmbăta viitoare vine, pe Cetate, Interstar Sibiu!

JUNIORI A (antrenor Bebe Brumaru) R. Baba – Oţoiu, Şandru, Marcu, I. Boancă, Cr. Păcurar, Onacă, Olar, An. Oancea, Vl. Constantin, I. Biro (D. Bustan, Captiu, I. Avram, G. Avram, Cuştiuliţă).

JUNIORI B (antrenor Vasi Ursu) M. Lazăr – Negrea, Scrob, L, Dan, R, Cordoş, B. Varga, L. Duma, N. Opriţa, An. David, S. Iacşa, D. Dup (Al. Lupea, Vl. Idita, Oprean, Ciobanu). (D.U.)