Juniori A UnireaPentru că juniorii sunt viitorul fotbalului județean și pentru a încuraja cât mai mulți tineri în practicarea fotbalului, la meciurile ce se vor disputa în acest week-end în cadrul campionatelor de juniori au fost delegați următorii arbitri:

Juniori B1

Joi – 09 octombrie 2014

ora 16:00: CSO Cugir – Viitorul Sântimbru (CSO – Cugir)

A: Budea Andrei, A1: Mihalcea Remus, A2: Postei Claudiu

ora 18:00: CS Zlatna – Unirea Alba Iulia (Zlatna)

A: Cîmpean Alin, A1: Jurjiu Mădălin, A2: Nistor Daniel

Juniori C – Seria I

Vineri, 10 octombrie 2014

ora 16:00: Viitorul Aiud – Perla Jidvei (Aiudelul – Aiud)

A: Boldea Ionuț, A1: Greța Claudius, A2: Fufezan Bogdan, Obs: Mărginean Filon

Sâmbătă, 11 octombrie 2014

ora 10:00: CS Ocna Mureș – CSȘ Blaj (Ocna Mureș)

A: Căpâlnean Adrian, A1: Copândean Alexandru, A2: Horvath Tudor, Obs: Borșoș Ștefan

ora 11:00: Industria Galda de Jos – Arieșul Apuseni Baia de Arieș (Galda de Jos)

A: Avram Andrei, A1: Popa Alin, A2: Șteau Julia, Obs: Lazăr Aurel

ora 15:00: Olimpia Aiud – Viitorul Unirea (Aiudelu – Aiud)

A: Tătar Antoniu, A1: Tătar Horea, A2: Fufezan Bogdan, Obs: Ocnean Traian

Juniori C – Seria a II-a

Sâmbătă, 11 octombrie 2014

ora 10:00: Performanța Alba Iulia – LPS Sebeș (Ighiu)

A: Nicola Andrei 1, A1: Sebeni Sebastian, A2: Popa Andreea, Obs: Andreica Petre

ora 10:00: Mureșul Vințu de Jos – CS Zlatna (Vințu de Jos)

A: Petra Alexandru, A1: Vârvorea Andrei, A2: Stanciu Denis, Obs: Costea Dan

ora 10:00: Unirea Juniors Alba Iulia – Unirea Alba Iulia (Micești)

A: Uleșan Robert, A1: Șerdean Florin, A2: Petropulos Denisa, Obs: Petca Gheorghe

ora 13:00: Rival Alba Iulia – CF Metalurgistul 1939 Cugir (Drâmbar)

A: Deneș Alexandru, A1: Doncuț Radu, A2: Stoia Gabriela, Obs: Chirilă Cosmin

Juniori D

Vineri, 10 octombrie 2014

ora 14:00: LPS Sebeș – CSȘ Blaj (LPS – Sebeș)

Petra Alexandru – Stanciu Denis

Sâmbătă, 11 octombrie 2014

ora 11:00: Europa Alba Iulia – Viitorul Aiud (Drâmbar)

Deneș Alexandru – Doncuț Radu

ora 16:00: CF Metalurgistul 1939 Cugir – Olimpia Aiud (Parc – Cugir)

Nicola Andrei 1 – Budea Andrei

ora 16:00: Kinder Alba Iulia – Unirea Juniors Alba Iulia (Oarda de Jos)

Jurjiu Mădălin – Stan Mihai

ora 16:00: Viitorul Abrud – Unirea Alba Iulia (Abrud)

Vădan Nicolae – Nistor Daniel

 
 
 

Publicitate

Publicitate