litera CPentru meciurile ce se vor disputa în cadrul campionatelor de juniori B1, C și D vor arbitra următorii:

Juniori B1

Joi, 2 octombrie 2014

ora 16:00 AFC Unirea Alba Iulia – CSO Cugir (Oarda – Alba Iulia)

A: Balea Horațiu, A1: Gligor Sergiu, A2: Sebeni Sebastian

ora 16:00 Viitorul Sântimbru – CSȘ Blaj (Galtiu)

A: Cerghedean Gabriel, A1: Avram Andrei, A2: Șteau Iulia, Obs: Neagu Lucian

Juniori C – Seria I

Sâmbătă, 4 octombrie 2014

ora 10:00 Viitorul Unirea – Industria Galda de Jos (Unirea)

A: Căpâlnean Adrian, A1: Halmagyi Alexandru, A2: Rad Daniel, Obs: Paul Ioan

ora 10:00 Perla Jidvei – CS Ocna Mureș (Jidvei)

A: Muntean Raul, A1: Moldovan Florina, A2: Laslău Darius, Obs: Bocai Ovidiu

ora 10:00 CSȘ Blaj – Olimpia Aiud (Parc – Blaj)

A: Damian Adrian, A1: Spătăcean Darius, A2: Ilieș Ana-Maria, Obs: Cisteian Iosif

ora 10:00 Arieșul Apuseni Baia de Arieș – Viitorul Aiud (Baia de Arieș)

A: Vădan Nicolae, A1: Boncea Ștefan, A2: Boncuț Ioan, Obs: Boca Tiberiu

Juniori C – Seria a II-a

Vineri, 3 octombrie 2014

ora 18:30 CS Zlatna – Performanța Alba Iulia (Zlatna)

A: Mutu Andrei, A1: Jurjiu Mădălin, A2: Fenișer Nicolae, Obs: Horvath Tibor

Sâmbătă, 4 octombrie 2014

ora 10:00 CF Metalurgistul 1939 Cugir – Unirea Juniors Alba Iulia (Parc – Cugir)

A: Budea Andrei, A1: Mihalcea Remus, A2: Postei Claudiu, Obs: Bran Petru

ora 10:00 LPS Sebeș – Rival Alba Iulia (Arini – Sebeș)

A: Petra Alexandru, A1: Mureșan Sebastian, A2: Stanciu Denis

ora 10:00 Unirea Alba Iulia – Mureșul Vințu de Jos (Oarda – Alba Iulia)

A: Deneș Alexandru, A1: Rațiu Daniel, A2: Giurgiu Andrada, Obs: Ilie Ion (Alba Iulia)

Juniori D

Vineri, 3 octombrie 2014

ora 17:00 Unirea Juniors Alba Iulia – Rival Alba Iulia (Micești)

Deneș Alexandru – Șerdean Florin

Sâmbătă, 4 octombrie 2014

ora 12:30 CSȘ Blaj – CF Metalurgistul 1939 Cugir (Parc – Blaj)

Damian Radu – Mărginean Marius

ora 15:00 Viitorul Aiud – Kinder Alba Iulia (Metalul – Aiud)

Mulea Rareș – Greța Claudius

ora 16:00 Unirea Alba Iulia – Europa Alba Iulia (Oarda – Alba Iulia)

Nicola Andrei 1 – Nicola Andrei 2

ora 17:00 Olimpia Aiud – Viitorul Abrud (Metalul – Aiud)

Ailoaie Andreea – Boldea Ioan

 
 
 

Publicitate

Publicitate