AJF Alba a făcut publice delegările jocurilor de seniori ale ediției de campionat 2014-2015. Sâmbătă, 23 august începe prima etapă din acest sezon de campionat care se anunță spectaculos pentru iubitorii fotbalului din județ. Mai jos puteți vedea arbitrii delegați pentru fiecare meci în parte, atât din Liga a IV-a, cât și din Cupa României.

Liga a IV-a, etapa 1:

 CS Rapid CFR Teiuș – AFC Micești – sâmbătă, ora 11:30

A: Aron Corneliu, A1: Moldovan Florin, A2: Costea Adrian, R: Chirilă Beniamin, Obs: Bocai Ovidiu

CS Olimpia Aiud – CS Performanța Ighiu – sâmbătă, ora 11:30

A: Rodina Vasile, A1: Potora Florin, A2: Petra Alexandru, R: Șerdean Florin, Obs: Damian Augustin

CS Ocna Mureș – AS Dalia Sport Daia Română – sâmbătă, ora 18:00

A: Uleșan Robert, A1: Man Cristian, A2: Barb Ioan, R: Căpîlnean Adrian, Obs: Cisteian Iosif

CS Cuprirom Abrud – AS Viitorul Sântimbru, sâmbătă, ora 18:00

A: Nagy Andrei, A1: Mărginean Adrian, A2: Suciu Alin, R: Koncz Istvan, Obs: Borșoș Ștefan

ACS Șurianu 1945 Sebeș – AS Mureșul Vințu de Jos – sâmbătă, ora 18:00

A: Popa Sergiu, A1: Vodă Alexandru, A2: Popa Daniel, R: Vârvorea Andrei, Obs: Neagu Lucian

AS Inter Ciugud – AS Energia Săsciori – duminică, ora 17:00

A: Georgiu Cosmin, A1: Sîrbu Aurelian, A2: Sîrbu Andrei, R: Nicola Andrei 2, Obs: Lazăr Aurel

ACS Pianu 2013 – AS CIL Blaj, duminică, ora 18:00

A: Balea Horațiu, A1: Doncuț Radu, A2: Gligor Sergiu, R: Budea Andrei, Obs: Mărginean Filon

CSO Cugir – AS Euro Șpring, duminică, ora 18:00

A: Domșa Mihai, A1: Sas Andrei, A2: Avram Andrei, R: Popa Bianca, Obs: Danciu Dorin

Cupa României, etapa 1:

AFC Unirea 1924 Alba Iulia – CS Navobi Alba Iulia – sâmbătă, ora 17:00

A: Țîra Mihai, A1: Gligor Sergiu, A2: Stan Mihai, Obs: Vescan Ștefan

AS Partizanii Sînmiclăuș – AS Pănade – sâmbătă, ora 17:00

A: Domșa Mihai, A1: Sas Andrei, A2: Mărginean Marius, Obs: Ilie Ion (Aiud)

AS Independența Cut – AS Viitorul Spicul 2014 Daia Română – duminică, ora 11:00

A: Georgiu Cosmin, A1: Sîrbu Aurelian, A2: Sîrbu Andrei, Obs: Lup Virgil

AS FC Viitorul Răhău – AS Hidromecanica Șugag – duminică, ora 11:00

A: Nicola Andrei 2, A1: Petra Alexandru, A2: Vârvorea Andrei, Obs: Bran Petru

CS Spicul Bucerdea – AS Viitorul Sântimbru II – duminică, ora 11:00

A: Damian Radu, A1: Nemeș Gavrilă, A2: Mărginean Marius, Obs: Danciu Dorin

AS Activ Sport Ciugud – AS Del Dodo Alba Iulia – duminică, ora 11:00

A: Vodă Alexandru, A1: Popa Bianca, A2: Petropulos Denisa, Obs: Neagu Lucian

AS Viitorul Vama Seacă – ACS Băgău – duminică, ora 11:00

A: Tătar Antoniu, A1: Câmpean Adrian, A2: Fleșer Marian, Obs: Chirilă Cosmin

AS Euro Șpring II – AS Andreas Alba Iulia – duminică, ora 11:00

A: Deneș Alexandru, A1: Doncuț Radu, A2: Budea Andrei, Obs: Mărginean Filon

AS Viitorul Unirea – AS Fortuna Lunca Mureșului – duminică, ora 11:00

A: Potora Florin, A1: Căpîlnean Adrian, A2: Koncz Istvan, Obs: Paul Ioan

AS Limbenii Limba – AS FC Decebal Cricău – duminică, ora 14:00

A: Man Cristian, A1: Chirilă Beniamin, A2: Șerdean Florin, Obs: Moldovan Ioan (Alba Iulia)

AS Mureșul Vințu de Jos II – CS Mureșul Săliștea – duminică, ora 17:00

A: Nemeș Cătălin, A1: Șerdean Florin, A2: Chirilă Beniamin Obs: Neagu Marcel

AS Nicolae Linca Cergău – AS Avântul Sîncel – duminică ora 17:00

A: Deneș Alexandru, A1: Moldovan Florin, A2: Costea Mihai Obs: Vezan Ilie

AS Voința Beldiu – AS Voința Stremț – duminică, ora 17:00

A: Aron Corneliu, A1: Nistor Daniel, A2: Câmpean Alin, Obs: Mărginean

AS Crăciunelul de Jos – AS Dacia Mihalț – duminică, ora 17:00

A: Nicola Andrei 2, A1: Fleșer Marian, A2: Aldea Dan, Obs: Mărginean Ioan

AS Viitorul Biia – AS Gaz Metan Valea Lungă – duminică, ora 17:00

A: Uleșan Robert, A1: Vârvorea Andrei, A2: Costea Adrian, Obs: Bocai Ovidiu

AS Progresul Fărău – AS Tineretul Șona – duminică, ora 17:00

A: Nagy Andrei, A1: Căpîlnean Adrian, A2: Koncz Istvan, Obs: Petca Gheorghe

AS Mureșul Gâmbaș – AS Șoimii Ciumbrud – duminică, ora 17:00

A: Rodina Vasile, A1: Suciu Alin, A2: Câmpean Adrian, Obs: Borșoș Ștefan

AS Sportul Livezile – AS Național Rădești – duminică, ora 17:00

A: Popa Dan, A1: Barb Ioan, A2: Stan Mihai, Obs: Damian Augustin

AS Lopadea Nouă – AS Războieni Cetate – duminică, ora 17:00

A: Tătar Antoniu, A1: Nemeș Gavrilă, A2: Mărginean Marius, Obs: Voic Alina

 

 

 

 

 
 
 

Publicitate

Publicitate