litera CDupă disputarea meciurilor din cadrul seriilor 1 și 2 s-au obținut următoarele rezultate:

Rezultate:

Seria 1:

CSŞ Blaj 11 : 0 Viitorul Unirea;

CS Ocna Mureș 1 : 2 Arieșul Apuseni Baia de Arieş;

Viitorul Aiud         15 : 0 Industria Galda de Jos;

Olimpia Aiud – Perla Jidvei se joacă astăzi de la ora 16.00.

CLASAMENT

1 Viitorul Aiud        3        3        0        0        40 – 0           40      9p

2 CSŞ Blaj              3        3        0        0        21 – 2           19      9p

3 Arieșul Apuseni   3        2        0        1        7 – 4   3        6p

4 Olimpia Aiud       2        1        0        1        21 – 4           17      3p

5 Perla Jidvei          2        1        0        1        9 – 11           -2       3p

6 CS Ocna Mureș   3        0        1        2        4 – 11           -7       1p

7 Industria Galda    3        0        1        2        3 – 38           -35     1p

8 Viitorul Unirea     3        0        0        3        3 – 38           -35     0p

Rezultate:

Seria a 2-a:

Unirea Alba Iulia 1 : 0 CS Zlatna;

Unirea Juniors Alba Iulia 4 : 1 LPS Sebeș;

Mureșul Vințu de Jos 4 : 4 CF Metalurgistul 1939 Cugir;

Rival Alba Iulia  4 : 1 Performanța Alba Iulia.

 

CLASAMENT

1 Unirea Alba Iulia 3        3        0        0        7 – 0   7        9p

2 Rival Alba Iulia              3        2        1        0        9 – 3   6        7p

3 Unirea Juniors                3        2        0        1        11 – 4           7        6p

4 Mureșul Vințu de Jos     3        1        1        1        11 – 7           4        4p

5 CS Zlatna                      3        1        1        1        4 – 4   0        4p

6 LPS Sebeș                              3        1        0        2        4 – 8   -4       3p

7 Metalurgistul Cugir        3        0        1        2        5 – 10           -5       1p

8 Performanța Alba Iulia   3        0        0        3        1 – 16           -15     0p

 

 

 

 

 
 
 

Publicitate

Publicitate