Etapa I

Limbenii Limba – Andreas Alba Iulia

Mureșul Vințu de Jos – Independența Cut

AS Balomir – Activ Sport Ciugud

Viitorul Tărtăria – Hidro Șugag

Sportul Pianu – Mureșul Săliștea

CSO II Cugir – Colorado Șpring

 

Etapa a II-a

Andreas Alba Iulia – Colorado Șpring

Mureșul Săliștea – CSO II Cugir

Hidro Șugag – Sportul Pianu

Activ Sport Ciugud – Viitorul Tărtăria

Independența Cut – AS Balomir

AS Limbenii Limba – Mureșul Vințu de Jos

 

Etapa a III-a

Mureșul Vințu de Jos – Andreas Alba Iulia

AS Balomir – AS Limbenii Limba

Viitorul Tărtăria – Independența Cut

Sportul Pianu – Activ Sport Ciugud

CSO II Cugir – Hidro Șugag

Colorado Șpring – Mureșul Săliștea

 

Etapa a IV-a

Andreas Alba Iulia – Mureșul Săliștea

Hidro Șugag – Colorado Șpring

Activ Sport Ciugud – CSO Cugir

Independența Cut – Sportul Pianu

AS Limbenii Limba – Viitorul Tărtăria

Mureșul Vințu de Jos – AS Balomir

 

Etapa a V-a

AS Balomir – Andreas Alba Iulia

Viitorul Tărtăria – Mureșul Vințu de Jos

Sportul Pianu – AS Limbenii Limba

CSO II Cugir – Independența Cut

Colorado Șpring – Activ Sport Ciugud

Mureșul Săliștea – Hidro Șugag

 

Etapa a VI-a

Andreas Alba Iulia – Hidro Șugag

Activ Sport Ciugud – Mureșul Săliștea

Independența Cut – Colorado Șpring

AS Limbenii Limba – CSO II Cugir

Mureșul Vințu de Jos – Sportul Pianu

AS Balomir – Viitorul Tărtăria

 

Etapa a VII-a

Viitorul Tărtăria – Andreas Alba Iulia

Sportul Pianu – AS Balomir

CSO II Cugir – Mureșul Vințu de Jos

Colorado Șpring – AS Limbenii Limba

Mureșul Săliștea – Independența Cut

Hidro Șugag – Activ Sport Ciugud

 

Etapa a VIII-a

Andreas Alba Iulia – Activ Sport Ciugud

Independența Cut – Hidro Șugag

AS Limbenii Limba – Mureșul Săliștea

Mureșul Vințu de Jos – Colorado Șpring

AS Balomir – CSO Cugir

Viitorul Tărtăria – Sportul Pianu

 

Etapa a IX-a

Sportul Pianu – Andreas Alba Iulia

CSO II Cugir – Viitorul Tărtăria

Colorado Șpring – AS Balomir

Mureșul Săliștea – Mureșul Vințu de Jos

Hidro Șugag – AS Limbenii Limba

Activ Sport Ciugud – Independența Cut

 

Etapa a X-a

Andreas Alba Iulia – Independeța Cut

AS Limbenii Limba – Activ Sport Ciugud

AS Balomir – Mureșul Săliștea

Viitorul Tărtăria – Colorado Șpring

Sportul Pianu – CSO II Cugir

Mureșul Vințu de Jos- Hidro Șugag

 

Etapa a XI-a

CSO II Cugir – Andreas Alba Iulia

Colorado Șpring – Sportul Pianu

Mureșul Săliștea – Viitorul Tărtăria

Hidro Șugag – AS Balomir

Activ Sport Ciugud – Mureșul Vințu de Jos

Independența Cut – AS Limbenii Limba

 
 
 

Publicitate

Publicitate