Etapa I

Europa Alba Iulia – Voința Livezile

Viitorul Unirea – Mureșul Gâmbaș

Voința Beldiu – FC Decea

Industria Galda de Jos – Olimpic Berghin

FC Micești – Șoimii Ciumbrud

Decebal Cricău – Fortuna Lunca Mureșului

Național Rădești – Voința Stremț

 

Etapa a II-a

Voința Livezile – Voința Stremț

Fortuna Lunca Mureșului – Național Rădești

Șoimii Ciumbrud – Decebal Cricău

Olimpic Berghin –  FC Micești

FC Decea – Industria Galda de Jos

Mureșul Gâmbaș – Voința Beldiu

Europa Alba Iulia – Viitorul Unirea

 

Etapa a III-a

Viitorul Unirea – Voința Livezile

Voința Beldiu – Europa Alba Iulia

Industria Galda de Jos – Mureșul Gâmbaș

FC Micești – FC Decea

Decebal Cricău – Olimpic Berghin

Național Rădești – Șoimii Ciumbrud

Voința Stremț – Fortuna Lunca Mureșului

 

Etapa a IV-a

Voința Livezile – Fortuna Lunca Mureșului

Șoimii Ciumbrud – Voința Stremț

Olimpic Berghin – Național Rădești

FC Decea – Decebal Cricău

Mureșul Gâmbaș  – FC Micești

Europa Alba Iulia – Industria Galda de Jos

Viitorul Unirea – Voința Beldiu

 

Etapa a V-a

Voința Beldiu – Voința Livezile

Industria Galda de Jos – Viitorul Unirea

FC Micești – Europa Alba Iulia

Decebal Cricău – Mureșul Gâmbaș

Național Rădești – FC Decea

Fortuna Lunca Mureșului – Șoimii Ciumbrud

Voința Stremț – Olimpic Berghin

 

Etapa a VI-a

Voința Livezile – Șoimii Ciumbrud

Olimpic Berghin – Fortuna Lunca Mureșului

FC Decea  – Voința Stremț

Mureșul Gâmbaș – Național Rădești

Europa Alba Iulia – Decebal Cricău

Viitorul Unirea – FC Micești

Voința Beldiu – Industria Galda de Jos

 

Etapa a VII-a

Industria Galda de Jos – Voința Livezile

FC Micești – Voința Beldiu

Decebal Cricău – Viitorul Unirea

Național Rădești – Europa Alba Iulia

Voința Stremț – Mureșul Gâmbaș

Șoimii Ciumbrud – Olimpic Berghin

Fortuna Lunca Mureșului – FC Decea

 

Etapa a VIII-a

Voința Livezile – Olimpic Berghin

FC Decea – Șoimii Ciumbrud

Mureșul Gâmbaș – Fortuna Lunca Mureșului

Europa Alba Iulia – Voința Stremț

Viitorul Unirea – Național Rădești

Voința Beldiu – Decebal Cricău

Industria Galda de Jos – FC Micești

 

Etapa a IX-a

FC Micești – Voința Livezile

Decebal Cricău – Industria Galda de Jos

Național Rădești – Voința Beldiu

Voința Stremț – Viitorul Unirea

Fortuna Lunca Mureșului – Europa Alba Iulia

Șoimii Ciumbrud – Mureșul Gâmbaș

Olimpic Berghin – FC Decea

 

Etapa a X-a

Voința Livezile – FC Decea

Mureșul Gâmbaș – Olimpic Berghin

Europa Alba Iulia – Șoimii Ciumbrud

Viitorul Unirea – Fortuna Lunca Mureșului

Voința Beldiu – Voința Stremț

Industria Galda de Jos – Național Rădești

FC Micești – Decebal Cricău

 

Etapa a XI-a

Decebal Cricău – Voința Livezile

Național Rădești – FC Micești

Voința Stremț – Industria Galda de Jos

Fortuna Lunca Mureșului – Voința Beldiu

Șoimii Ciumbrud – Viitorul Unirea

Olimpic Berghin – Europa Alba Iulia

FC Decea – Mureșul Gâmbaș

 

Etapa a XII-a

Voința Livezile – Mureșul Gâmbaș

Europa Alba Iulia – FC Decea

Viitorul Unirea – Olimpic Berghin

Voința Beldiu – Șoimii Ciumbrud

Industria Galda de Jos – Fortuna Lunca Mureșului

FC Micești – Voința Stremț

Decebal Cricău – Național Rădești

 

Etapa a XIII-a

Național Rădești – Voința Livezile

Voința Stremț – Decebal Cricău

Fortuna Lunca Mureșului – FC Micești

Șoimii Ciumbrud – Industria Galda de Jos

Olimpic Berghin – Voința Beldiu

FC Decea – Viitorul Unirea

Mureșul Gâmbaș – Europa Alba Iulia

 
 
 

Publicitate

Publicitate