Miercurri la stadionul „Cetate” a avut loc refacerea programului al sezonului 2013-2014 la Liga a IV-a. Totodată membrii AJF au decis ca debutul sezonului  din Liga a IV-a să debuteze pe 31-1 septembrie. 

Iată programul turului din Liga a IV-a: 

Etapa I 

Metalul Aiud – Energia Săsciori

Cuprirom Abrud – Viitorul Sântimbru

Performanța Ighiu -Dalia Sport Daia Română

Mureșul Vințu de Jos- FC Cugir

Industria Galda de Jos – Arena Alba Iulia

Inter Ciugud – CS Ocna Mureș

Rapid CFR Teiuș  – Olimpia Aiud

Etapa a II-a

Viitorul Sântimbru – Metalul Aiud

Dalia Sport Daia Română – Cuprirom Abrud

FC Cugir –  Performanța Ighiu

Arena Alba Iulia – Mureșul Vințu de Jos

CS Ocna Mureș – Industria Galda de Jos

Olimpia Aiud – Inter Ciugud

Energia Săsciori – Rapid CFR Teiuș

 Etapa a III-a

Viitorul Sântimbru – Energia Săsciori

Metalul Aiud – Dalia Sport Daia Română

Cuprirom Abrud  -FC Cugir

Performanța Ighiu –  Arena Alba Iulia

Mureșul Vințu de Jos- CS Ocna Mureș

Industria Galda de Jos – Olimpia Aiud

Inter Ciugud – Rapid CFR Teiuș

Etapa a IV-a

Dalia Sport Daia Română – Viitorul Sântimbru

FC Cugir – Metalul Aiud

Arena Alba Iulia- Cuprirom Abrud

CS Ocna Mureș – Performanța Ighiu

Olimpia Aiud –  Mureșul Vințu de Jos

Rapid CFR Teiuș  – Industria Galda de Jos

Energia Săsciori – Inter Ciugud

Etapa a V-a 

Dalia Sport Daia Română – Energia Săsciori

Viitorul Sântimbru – FC Cugir

Metalul Aiud – Arena Alba Iulia

Cuprirom Abrud  -CS Ocna Mureș

Performanța Ighiu- Olimpia Aiud

Mureșul Vințu de Jos- Rapid CFR Teiuș

Industria Galda de Jos – Inter Ciugud

Etapa a VI-a 

FC Cugir – Dalia Sport Daia Română

Arena Alba Iulia – Viitorul Sântimbru

CS Ocna Mureș – Metalul Aiud

Olimpia Aiud- Cuprirom Abrud

Rapid CFR Teiuș  -Performanța Ighiu

Inter Ciugud – Mureșul Vințu de Jos

Energia Săsciori – Industria Galda de Jos

Etapa a VII-a 

Energia Săsciori – FC Cugir

Dalia Sport Daia Română – Arena Alba Iulia

Viitorul Sântimbru – CS Ocna Mureș

Metalul Aiud – Olimpia Aiud

Cuprirom Abrud  – Rapid CFR Teiuș

Performanța Ighiu – Inter Ciugud

Mureșul Vințu de Jos- Industria Galda de Jos

Etapa a VIII-a 

Arena Alba Iulia –  FC Cugir

CS Ocna Mureș – Dalia Sport Daia Română

Olimpia Aiud- Viitorul Sântimbru

Rapid CFR Teiuș  – Metalul Aiud

Inter Ciugud – Cuprirom Abrud

Industria Galda de Jos – Performanța Ighiu

Mureșul Vințu de Jos – Energia Săsciori

Etapa a IX-a 

Energia Săsciori – Arena Alba Iulia

FC Cugir – CS Ocna Mureș

Dalia Sport Daia Română-  Olimpia Aiud

Viitorul Sântimbru – Rapid CFR Teiuș

Metalul Aiud – Inter Ciugud

Cuprirom Abrud – Industria Galda de Jos

Performanța Ighiu – Mureșul Vințu de Jos

Etapa a x-a 

CS Ocna Mureș – Arena Alba Iulia

Olimpia Aiud- FC Cugir

Rapid CFR Teiuș  – Dalia Sport Daia Română

Inter Ciugud – Viitorul Sântimbru

Industria Galda de Jos – Metalul Aiud

Mureșul Vințu de Jos – Cuprirom Abrud

Performanța Ighiu- Energia Săsciori

Etapa a XI-a

Energia Săsciori – CS Ocna Mureș

Arena Alba Iulia – Olimpia Aiud

FC Cugir – Rapid CFR Teiuș

Dalia Sport Daia Română – Inter Ciugud

Viitorul Sântimbru- Industria Galda de Jos

Metalul Aiud – Mureșul Vințu de Jos

Cuprirom Abrud – Performanța Ighiu

Etapa a XII-a 

Olimpia Aiud – CS Ocna Mureș

Rapid CFR Teiuș  – Arena Alba Iulia

Inter Ciugud – FC Cugir

Industria Galda de Jos – Dalia Sport Daia Română

Mureșul Vințu de Jos – Viitorul Sântimbru

Performanța Ighiu – Metalul Aiud

Cuprirom Abrud- Energia Săsciori

Etapa a XIII-a

Energia Săsciori – Olimpia Aiud

CS Ocna Mureș – Rapid CFR Teiuș

Arena Alba Iulia – Inter Ciugud

FC Cugir – Industria Galda de Jos

Dalia Sport Daia Română- Mureșul Vințu de Jos

Viitorul Sântimbru -Performanța Ighiu

Metalul Aiud – cuprirom Abrud

 

 
 
 

Publicitate

Publicitate