Programul turului din Liga a V-a, Seria I.

 

Etapa I

Viitorul Biia – Avântul Sâncel

Unirea Cergău – Langenthal Valea Lungă

Del Dodo – Cetatea de Baltă

Inter Mihalț – Dacia Mihalț

AS Pănade – Progresul Fărău

CIL Blaj – AS Crăciunelul de Jos

Perla Jidvei – Partizanii Sânmiclăuș

 

Etapa a II-a

Avântul Sâncel – Partizanii Sânmiclăuș

AS Crăciunelul de Jos – Perla Jidvei

Progresul Fărău – CIL Blaj

Dacia Mihalț – AS Pănade

Cetatea de Baltă – Inter Mihalț

AS Langenthal Valea Lungă – Del Dodo Alba Iulia

Viitorul Biia – Unirea Cergău

 

Etapa a III-a

Unirea Cergău – Avântul Sâncel

Del Dodo Alba Iulia – Viitorul Biia

Inter Mihalț – AS Langenthal Valea Lungă

AS Pănade – AS Cetatea de Baltă

CIL Blaj – Dacia Mihalț

Perla Jidvei – Progresul Fărău

Partizanii Sânmiclăuș – AS Crăciunelul de Jos

 

Etapa a IV-a

Avântul Sâncel – AS Crăciunelul de Jos

Progresul Fărău – Partizanii Sânmiclăuș

Dacia Mihalț – Perla Jidvei

Cetatea de Baltă – CIL Blaj

Langenthal Valea Lungă – AS Pănade

Viitorul Bii-a Inter Mihalț

Unirea Cergău – Del Dodo Alba Iulia

 

Etapa a V-a

Del Dodo Alba Iulia – Avântul Sâncel

Inter Mihalț – Unirea Cergău

AS Pănade – Viitorul Biia

CIL Blaj – AS Langenthal Valea Lungă

Partizanii Sânmiclăuș – Dacia Mihalț

AS Crăciunelul de Jos – Progresul Fărău

 

Etapa a VI-a

Avântul Sâncel – Progresul Fărău

Dacia Mihalț – AS Crăciunelul de Jos

Cetatea de Baltă – Partizanii Sânmiclăuș

Langenthal Valea Lungă – Perla Jidvei

Viitorul Biia – CIL Blaj

Unirea Cergău – AS Pănade

Del Dodo Alba Iulia – Inter Mihalț

 

Etapa a VII-a

Inter Mihalț – Avântul Sâncel

AS Pănade – Del Dodo Alba Iulia

CIL Blaj – Unirea Cergău

Perla Jidvei – Viitorul Biia

Partizanii Sânmiclăuș – AS Langenthal Valea Lungă

AS Crăciunelul de Jos – AS Cetatea de Baltă

Progresul Fărău – Dacia Mihalț

 

Etapa a VIII-a

Avântul Sâncel – Dacia Mihal

Cetatea de Baltă – Progresul Fărău

AS  Langenthal Valea Lungă – AS Crăciunelul de Jos

Viitorul Biia – Partizanii Sânmiclăuș

Unirea Cergău – Perla Jidvei

Del Dodo Alba Iulia – CIL Blaj

Inter Mihalț – AS Pănade

Etapa a IX-a

 

AS Pănade – Avântul Sâncel

CIL Blaj – Inter Mihalț

Perla Jidvei – Del Dodo Alba Iulia

Partizanii Sânmiclăuș – Unirea Cergău

AS Crăciunelul de Jos – Viitorul Biia

Progresul Fărău – AS Langenthal Valea Lungă

Dacia Mihalț – Cetatea de Baltă

 

Etapa a X-a

Avântul Sâncel – Cetatea de Baltă

AS Langenthal Valea Lungă – Dacia Mihalț

Viitorul Biia – Progresul Fărău

Unirea Cergău – AS Crăciunelul de Jos

Del Dodo Alba Iulia – Partizanii Sânmiclăuș

Inter Mihalț – Perla Jidvei

AS Pănade – CIL Blaj

 

Etapa a XI-a

CIL Blaj – Avântul Sâncel

Perla Jidvei – AS Pănade

Partizanii Sânmiclăuș – Inter Mihalț

AS Crăciunelul de Jos – Del Dodo Alba Iulia

Progresul Fărău – Unirea Cergău

Dacia Mihalț – Viitorul Biia

AS Cetatea de Baltă – AS Langenthal Valea Lungă

 

Etapa a XII-a

Avântul Sâncel – AS Langenthal Valea Lungă

Viitorul Biia – Cetatea de Baltă

Unirea Cergău – Dacia Mihalț

Del Dodo Alba Iulia – Progresul Fărău

Inter Mihalț –  AS Crăciunelul de Jos

AS Pănade – Partizanii Sânmiclăuș

CIL Blaj – Perla Jidvei

 

Etapa a XIII-a

Perla Jidvei – Avântul Sâncel

Partizanii Sânmiclăuș – CIL Blaj

AS Crăciunelul de Jos – AS Pănade

Progresul Fărău – Inter Mihalț

Dacia Mihalț – Del Dodo Alba Iulia

AS Cetatea de Baltă –  Unirea Cergău

AS Langenthal Valea Lungă – Viitorul Biia

 

 
 
 

Publicitate

Publicitate