1Seria 1, etapa a 14-a: AS AVÂNTUL SÂNCEL – AS CRĂCIUNELU DE JOS şi AS PĂNADE – AS VOINȚA BELDIU nu se disuptă, Crăcinelu şi Beldiu s-au retras din campionat!

Duminică, 5 aprilie: AS VIITORUL SÂNTIMBRU II – AS TINERETUL ȘONA (ora 11.00). A: Lazea Radu (Aiud), As1: Muntean Raul (Lunca Târnavei), As2: Costea Alin (Sâncel). Obs: Vezan Ilie (Blaj).

AS VIITORUL BIIA – AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ (ora 17.00). A: Domșa Mihai (Aiud), As1: Sârbu Aurelian (Aiud), As2: Sârbu Andrei (Aiud). Obs: Baidoc Horațiu (Aiud).

AS SPICUL BUCERDEA – AS DACIA MIHALȚ (ora 17.00). A: Damian Radu (Blaj), As1: Costea Adrian (Sâncel), As2: Fleșer Marin (Blaj). Obs: Mărginean Marius (Blaj).

AS PARTIZANII SÂNMICLĂUȘ – AS NICOLAE LINCA CERGĂU (ora 17.00). A: Deneș Alexandru (Șard), As1: Mărginean Marius (Blaj), As2: Moldovan Florina (Biia). Obs: Petca Gheorghe (Alba Iulia).

Seria a 2-a, etapa a 16-a: CS VIITORUL UNIREA – AFC UNIREA 1924 ALBA IULIA (sâmbătă, 4 aprilie, ora 15.00). A: Țîra Mihai (Alba Iulia), As1: Roșu Viorel (Teiuș), As2: Stan Mihai (Alba Iulia), Obs: Neagu Lucian (Teiuș).

CS NAVOBI ALBA IULIA – AS FORTUNA LUNCA MUREȘULUI (sâmbătă, 4 aprilie, ora 17.00). A: Cerghedean Gabriel (Teiuș), As1: Popa Bianca (Teiuș), As2: Crișan Paula (Teiuș). Obs: Costea Dan (Vințu de Jos).

Duminică, 5 aprilie: AS SPORTUL LIVEZILE – AS ȘOIMII CIMBRUD (ora 17.00). A: Vodă Alexandru (Alba Iulia), As1: Uleșan Robert (Alba Iulia), As2: Stan Mihai (Alba Iulia). Obs: Ilie Ioan (Aiud).

AS VOINȚA STREMȚ – AS RĂZBOIENI CETATE (ora 17.00). A: Georgiu Cosmin (Aiud), As1: Coltor Claudiu (Aiud), As2: Boldea Ioan (Aiud). Obs: Moldovan Ioan (Alba Iulia).

ACS BĂGĂU – AS PROGRESUL FĂRĂU (ora 17.00). A: Szabo Robert (Ocna Mureș), As1: Orga Mădălin (Ocna Mureș), As2: Bordean Florin (Ocna Mureș). Obs: Paul Ioan (Ocna Mureș).

AS NAȚIONAL RĂDEȘTI – AS MUREȘUL GÂBMAȘ (ora 17.00). A: Nicola Andrei 2 (Alba Iulia), As1: Mulea Rareș (Aiud), As2: Chiorean Rareș (Aiud). Obs: Dărămuș Vasile (Alba Iulia).

CS FC LOPADEA NOUĂ – AS VIITORUL VAMA SEACĂ (ora 17.00). A: Ailoaie Andreea (Aiud), As1: Crișan Paula (Teiuș), As2: Popa Bianca (Teiuș). Obs: Chirilă Cosmin (Alba Iulia).

Seria a 3-a, etapa a 14-a , duminică 5 aprilie: AS VIITORUL RĂHĂU – AS INDEPENDENȚA CUT (ora 11.00). A: Aron Corneliu (Alba Iulia), As1: Doncuț Radu (Alba Iulia), As2: Popa Claudiu (Ciugud). Obs: Andreica Petre (Alba Iulia).

AS HIDROMECANICA ȘUGAG – AS LIMBENII LIMBA (ora 17.00). A: Rodina Vasile (Turda), As1: Vârvorea Andrei (Sebeș), As2: Stanciu Denis (Sebeș). Obs: Brumaru Florian (Sebeș).

AS DEL DODO ALBA IULIA – AS ACTIV SPORT CIUGUD (ora 17.00). A: Tătar Antoniu (Aiud), As1: Cotișel Constantin (Galda de Jos), As2: Chirilă Beniamin (Galda de Jos). Obs: Ocnean Traian (Aiud).

AS DECEBAL CRICĂU – AS MUREȘUL VINȚU DE JOS II (ora 17.00). A: Câmpean Alin (Zlatna), As1: Man Cristian (Alba Iulia), As2: Nistor Daniel (Alba Iulia). Obs: Danciu Dorin (Alba Iulia).

ACS VIITORUL SPICUL 2014 DAIA ROMÂNĂ – AS ANDREAS ALBA IULIA (ora 17.00). A: Costin Vasile (Alba Iulia), As1: Petra Alexandru (Sebeș), As2: Petrescu Daniel (Sebeș). Obs: Uleșan Ioan (Alba Iulia).

AS MUREȘUL SĂLIȘTEA – AS EURO ȘPRING II (ora 17.00). A: Nemeș Cătălin (Abrud), As1: Mihalcea Remus (Acmariu), As2: Rațiu Daniel (Alba Iulia). Obs: Mărginean Ioan (Alba Iulia). (ajfalba.ro)

 
 
 

Publicitate

Publicitate