UnireaMeciurile din cadrul Ligii a V-a se vor disputa în acest week-end. Etapa a VII-a va aduce jocuri pline de suspans și surprize. Arbitri celor trei serii ale Ligii a V-a sunt:

Seria I

Duminică, 19 octombrie

ora 11:00 Voința Beldiu – AS Tineretul Șona

A: Nemeș-Dan Cătălin, A1: Avram Andrei, A2: Rus Eugen, Obs: Boca Tiberiu

ora 16:00 Gaz Metan Valea Lungă – Spicul Bucerdea

A: Nicola Andrei 1, A1: Aldea Dan, A2: Fleșer Marian, Obs: Vescan Ștefan

ora 16:00 Crăciunelul de Jos – Viitorul Sântimbru II

A: Nicola Andrei 2, A1: Șerdean Florin, A2: Popa Claudiu, Obs: Brumaru Florian

ora 16:00 Viitorul Biia – AS Pănade

A: Rodina Vasile, A1: Văidean Alexandru, A2: Petra Alexandru, Obs: Lazăr Aurel, Obs AJF: Mitracu Iancu

ora 16:00 Avântul Sîncel – Partizanii Sînmiclăuș

A: Damian Radu, A1: Mărginean Marius, A2: Moldovan Florina, Obs: Ocnean Traian

ora 16:00 AS Nicolae Linca Cergău – Dacia Mihalț

A: Popa Dacian, A1: Costea Adrian, A2: Costea Mihai, Obs: Andreica Petre

Seria a II-a

Sâmbătă, 18 octombrie

ora 16:00 AFC Unirea 1924 Alba Iulia – Navobi Alba Iulia

A: Ailoaie Andreea, A1: Crișan Paula, A2: Popa Bianca, Obs: Paul Ioan

Duminică, 19 octombrie

ora 16:00 Voința Stremț – Național Rădești

A: Nemeș-Dan Cătălin, A1: Stan Mihai, A2: Vârvorea Andrei, Obs: Vezan Ilie

ora 16:00 Mureșul Gâmbaș – FC Lopadea Nouă

A: Maier Lucian, A1: Mulea Rareș, A2: Koncz Istvan, Obs: Ilie Ioan (Aiud)

ora 16:00 Viitorul Unirea – Sportul Livezile

A: Georgiu Cosmin, A1: Greța Claudius, A2: Mărginean Adrian II, Obs: Borșoș Ștefan

ora 16:00 Șoimii Ciumbrud – Viitorul Vama Seacă

A: Cerghedean Gabriel, A1: Bota Adrian, A2: Stegaru Cristian, Obs: Bran Petru

ora 16:00 AS Războieni Cetate – ACS Băgău

A: Potora Florin, A1: Barb Ionuț, A2: Boldea Ioan, Obs: Mărginean Ioan

ora 16:00 Progresul Fărău – Fortuna Lunca Mureșului

A: Lazea Radu, A1: Sârbu Aurelian, A2: Sârbu Andrei, Obs: Petca Gheorghe

Seria a III-a

Sâmbătă, 18 octombrie

ora 13:00 Euro Șpring II – Activ Sport Ciugud

A: Vodă Alexandru, A1: Gligor Sergiu, A2: Stan Mihai, Obs: Moldovan Ioan

Duminică, 19 octombrie

ora 11:00 Andreas Alba Iulia – Independența Cut

A: Damian Adrian, A1: Uleșan Robert, A2: Costea Cătălin, Obs: Baidoc Horațiu

ora 14:00 Limbenii Limba – Del Dodo Alba Iulia

A: Costin Vasile, A1: Mureșan Sebastian, A2: Petrescu Daniel, Obs: Moldovan Ioan

ora 16:00 Decebal Cricău – Mureșul Săliștea

A: Szabo Robert, A1: Orga Mădălin, A2: Căpâlnean Adrian, Obs: Costea Dan

ora 16:00 Mureșul Vințu de Jos II – Viitorul Răhău

A: Deneș Alexandru, A1: Mihalcea Remus, A2: Budea Andrei, Obs: Mărginean Marius

ora 16:00 Hidromecanica Șugag – ACS Viitorul Spicul Daia Română

A: Țîra Mihai, A1: Man Cristian, A2: Roșu Ioan, Obs: Domșa Emil, Obs AJF: Ilie Ion (Alba Iulia)

 
 
 

Publicitate

Publicitate