AJF NOUWeek-end-ul acesta este programată să se desfășoare etapa a 3-a din cadrul Ligii a V-a la care sunt delegați următorii arbitri:

Seria I

Sâmbătă, 13 septembrie 2014

ora 17:00 AS Tineretul Șona – Viitorul Sântimbru II (Șona)

A: Georgiu Cosmin, A1: Sârbu Aurelian, A2: Sârbu Andrei, Obs: Bocai Ovidiu

Duminică, 14 septembrie 2014

ora 11:00 Voința Beldiu – AS Pănade (Beldiu)

A: Potora Florin, A1: Suciu Andrei, A2: Bordean Florin, Obs: Ilie Ioan (Aiud)

ora 14:00 AS Nicolae Linca Cergău – Partizanii Sînmiclăuș (Cergău)

A: Nagy Andrei, A1: Costin Radu, A2: Copândrean Alexandru, Obs: Petca Gheorghe

ora 17:00 Gaz Metan Valea Lungă – Viitorul Biia (Valea Lungă)

A: Țîra Mihai, A1: Chirilă Beniamin, A2: Muntean Raul, Obs: Neagu Lucian

ora 17:00 Dacia Mihalț – Spicul Bucerdea (Mihalț)

A: Damian Radu, A1: Aldea Dan, A2: Fleșer Marian, Obs: Brumaru Florian

ora 17:00 Crăciunelul de Jos – Avântul Sîncel (Crăciunelul de Jos)

A: Orlea Răzvan, A1: Rus Eugen, A2: Popa Dan, Obs: Mărginean Marius

Seria a II-a

Sâmbătă, 13 septembrie 2014

ora 17:00 AFC Unirea 1924 Alba Iulia – Viitorul Unirea (Cetate – Alba Iulia)

A: Cerghedean Gabriel, A1: Popa Bianca, A2: Crișan Paula, Obs: Mărginean Filon

Duminică, 14 septembrie 2014

ora 15:00 Fortuna Lunca Mureșului – Navobi Alba Iulia (Lunca Mureșului)

A: Ailoaie Andreea, A1: Boldea Ioan, A2: Maranda Ionuț, Obs: Paul Ioan

ora 17:00 Mureșul Gâmbaș – Național Rădești (Gâmbaș)

A: Lazea Radu, A1: Sârbu Aurelian, A2: Sârbu Andrei, Obs: Andreica Petre

ora 17:00 Viitorul Vama Seacă – FC Lopadea Nouă (Vama Seacă)

A: Nicola Andrei II, A1: Doncuț Radu, A2: Costea Cătălin, Obs: Vezan Ilie

ora 17:00 Șoimii Ciumbrud – Sportul Livezile (Ciumbrud)

A: Damian Adrian, A1: Moldovan Florin, A2: Nemeș Gavrilă, Obs: Mărginean Ioan

ora 17:00 AS Războieni Cetate – Voința Stremț (Războieni)

A: Deneș Alexandru, A1: Man Cristian, A2: Barb Ioan, Obs: Domșa Emil

ora 17:00 Progresul Fărău – ACS Băgău (Fărău)

A: Nemeș-Dan Cătălin, A1: Șerdean Florian, A2: Popa Claudiu, Borșoș Ștefan

Seria a III-a

Sâmbătă, 13 septembrie 2014

ora 17:00 Euro Șpring II – Mureșul Săliștea (Șpring)

A: Mureșan Sebastian, A1: Petra Alexandru, A2: Vârvorea Andrei, Obs: Ocnean Traian

Duminică, 14 septembrie 2014

ora 11:00 Independența Cut – Viitorul Răhău (Cut)

A: Costin Vasile, A1: Jurjiu Mădălin, A2: Petrescu Daniel, Obs: Moldovan Ioan (Alba Iulia)

ora 11:00 Andreas Alba Iulia – ACS Viitorul Spicul 2014 Daia Română (Drâmbar)

A: Nicola Andrei 1, A1: Costea Cătălin, A2: Stan Mihai, Obs: Boca Tiberiu

ora 14:00 Limbenii Limba – Hidromecanica Șugag (Limba)

A: Aron Corneliu, A1: Budea Andrei, A2: Mutu Andrei, Obs: Costea Dan

ora 17:00 Activ Sport Ciugud – Del Dodo Alba Iulia (Ciugud)

A: Aron Corneliu, A1: Jurjiu Mădălin, A2: Stegaru Cristian, Obs: Chirilă Cosmin

ora 17:00 Mureșul Vințu de Jos II – Decebal Cricău (Vințu de Jos)

A: Balea Horațiu, A1: Câmpean Alin, A2: Bufnea Iancu-Marius, Obs: Horvath Tiberiu

 

 

 

 
 
 

Publicitate

Publicitate