CSȘ BLAJ – CS OLIMPIA AIUD 3-2 (1-1). Gazdele au marcat în minutele 21, 57 și 90+3 iar pentru „olimpici” (foto stânga sus), care au mai avut și două bare și un gol anulat, au marcat Sebi ȘIMANDI minutul 34 și Răzvan PITEA minutul 67.

Remus ȚĂLNAR a început jocul cu Cătălin ALEXA -Andrei NIMAȘ, Vlad NICOARĂ (cpt), Marius CRAIU, Paul MĂRGINEAN – Daniel VLAD, Alex BUCȘA, Ovidiu Andrei BODOGAE, Alex OLAR – Sebi ȘIMANDI și Cristi BUCUR. Pe bancă Marius RUS – Ionuț SCROBOTĂ, Răzvan PITEA,Viorel MOLDOVAN, Cătălin ANTONIADE, Răzvan VĂLEAN și Sergiu DAN. Blăjeni, pregătiți de Profesor Alin HANCĂȘ, au jucat cu Octavian RADU – Eduard GAȘPAR, Daniel POPA, Cristian ALDEA, Raul CORLEA – Robert LĂCĂTUȘ, Daniel FODOR, Alex MĂRGINEAN, Gheorghe VOIC – Bogdan VARGA (cpt) și Lucian ORIAN. Pe bancă Bogdan MACARIE și Paul DANI. A arbitrat o brigadă cu Adrian DAMIAN la centru asistat de Darius SPĂTACEAN (ambii BLAJ) și Mihai COSTEA (SÂNCEL), observator Iosif CISTEIAN (BLAJ). (MULȚAM mister NELUȚU DEMETER!)

CS OCNA MUREȘ – ENERGIA SĂSCIORI 9-2 (galerie foto). Pentru trupa din Ocne (foto dreapta sus) au marcat Nelu Cociș 4, Sebastian Miclea 2, Sergiu Moise…