DSC01421Juniori A: Unirea Alba Iulia – ACS Sepsi OSK 3-0 (întrerupt în minutul 35)!
Oaspeţii s-au prezentat cu doar şapte jucători, şase de câmp plus portarul, iar în minutul 35 la scorul de 3-0 pentru unirişti, goluri Nicola, Oană şi B. Ştef, I. Biro a ratat între timp un penalty, doi jucători ai celor de la Sepsi s-au accidentat!!! şi arbitrii au întrerupt jocul! Bebe Brumaru i-a folosit pe R. Baba (cpt.) – Fodor, Oţoiu, Olar, Cuştiuliţă, Captiu, Goguţa, I. Biro, Oană, Nicola, B. Ştef..
Juniori B: Unirea Alba Iulia – ACS Sepsi OSK 9-0!
Vasi Ursu a mizat pe Căt. Suciu (cpt.) – Stan, L. Dan, Scrob, R. Cordoş, A. Oancea, B. Varga, Davidaş, Uţă, Negrea-eliminat în repriza secundă, D. Dup, goluri marcate de D. Dup 6 (n.a. ajuns la cota 22 de goluri marcate în acest tur), Stan, Nicoară, Vl. Idita (Vl. Idita, L. Duma, Lupea, Nicoară, Oprean). (D.U.)